Velký den

17. března 2008 v 17:57 | mája |  Moje ,,tvorba" aneb něco pro zasmátí
A je to tady. Můj velký den nastal. Čekala jsem na něj dlouho, ale teď jsem se dočkala....

Tolik událostí ho málem překazilo. Párkrát jsem i já chtěla od toho upustit. Cuklala jsem se, ale teď vím, že jsem udělala dobře. Konečně jsem doopravdy šťastná. Chvíli jsem myslela, že toho budu později litovat, ale tolik věcí co za dnešní den jsem nepochopila a nezažila za celý svůj život. Mno celý život....To je trochu přehnané na těch, necelých, 15 let co žiju. Žiju... Teď jsem si uvědomila co se stalo.. Do teď sem byla jako zfetovaná, v euforii...Ne že bych byla feťačka, jen si myslim. Vlastně už ani nemyslim, A nebo může mrtvý člověk myslet? Ano, jsem mrtvá, udělala jsem to. Ve věku 14ti let a 9 měsíců... 3 měsíce do 15... Původně jsem chtěla počkat do narozenin, ale nakonec jsem se rozhodla jinak.. Vzala jsem si život. A dnes je můj pohřeb. Konečně se ke mně lidi chovají upřímně..Někteří pláčí, jiným je to jedno.. Koukám na celý obřad. Ani nevím jak je to možné, vždycky jsem myslela, že po smrti nic není, že je to jako dlouhý sen. Jak jsem se zamyslela, nevšimla jsem si, že obřad skončil. Všichni už odešli..všichni, až na jednu osobu. Přilétnu k ní blíž. Ano! Přilétnu-lítám... či se vznáším to je jedno. Je to můj kamarád, do kterého jsem byla zamilovaná. Jsem do něj zamilovaná.. A teď nastal ten den, kdy se dozvím jestli i on do mě.. Přilétla jsem až k němu, koukám do jeho očí a nechápu: On pláče pro mne? ,,Miluju tě, vždycky jsem ti to chtěl říct!" Kdybych měla srdce, exploduje. V tu chvíli jsem zalitovala, že jsem to udělala, ale to byla jen minutka. On se z toho dostane a já konečně vím.. Můj velký den skončil... JSEM ŠŤASTNÁ....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Něha Něha | Web | 20. března 2008 v 18:56 | Reagovat

To je dost dobrý..jen nechápu jak tě vůbec můžou napadnout takový náměty,to já bych nevymyslela ani ve snu..dobrá fantazie..:) ale je dobré mít alespoň jednou svůj velký den..

2 Mája Mája | 21. března 2008 v 19:42 | Reagovat

Děkuju moc.. Todle se mi i dokonce docela líbí.. :) Nevím jak mě to napadlo.. prostě tak najdenou...

3 Catherrina Catherrina | Web | 26. května 2008 v 13:42 | Reagovat

Líbí se mi to! Vážně ano, nejdřív jsem se bála, že to skončí špatně - že začne litovat, že se zabila. Jenže pak to dopadlo "dobře". Prožila si svůj velký den a byla šťastná!:))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama