Myšlenky (jiného) zločince

9. května 2009 v 18:44 | Mája |  Moje ,,tvorba" aneb něco pro zasmátí
...asi napíšu takovejhle příběhů víc... mě se to totiž líbí.. :) kapitoly jsou krátké, obšas to nění spisovné, některé výrazy vás mě mohou zarazit.. komentyyyy..jo a na papíře to má stránku a půl.. tady je to náký krátký..

Uff a už je v díře. Vžycky se divím, jak jsou po smrti těžké. No trošku posilování neuškodí. Tak mě napadá za jak dlouho ji najdou. Tedy jestli vůbec. Haha. Mě ale jentak nedostanou. Chodím kolem a nic netuší. Ale přesto si musím dávat pozor, být chytřejší. Můj plán zatím vychází.

I.kapitola
,,Našla se prý mrtvá dívka." ,,Už zase?A je to.." ,,Ne, on ne. Žádný vzkaz, žádné jeho znamení." ,,Aspoň že tak, jdeme."
No tohle! Kdo se opovažuje? Mě nikdo napodobovat nebude! Ještě si budou myslet... Ale ne, on je dost chytrý. Pozná to. Vždycky to pozná...Baví mě ho provokovat. Jen ať všichni vidí, že ani on není dokonalý. Zničím ho. I když to znamená, že zničím sebe. Zato to stojí. Nafoukanej kretén. Ale teď musím zjistit, kdo mě to uráží, jakej ubožák.
,,Opravdu to není jeho práce, kapitáne?" ,,Ne, určitě. To já poznám. Tohle byl nějaký amatér, najdeme ho brzo."
Pff, prej ho najdou. Budu rychlejší. Pěkně si to s ním vyřídím.

II.kapitola
,,Tak co, pořád máš chuť si hrát na vraha? Na nejlepšího zločince této doby? Neměl sis začínat, chlapečku, teď zaplatíš. Ukážu ti, jak se to dělá. Bohužel už si to nikdy nevyzkoušíš.............. Víš co mě na tomhle fascinuje? Jak, když zaryju nůž do kůže,přesně takhle, pod ostřím už čeká kapka krve až se nůž posune dál a ona bude moct na povrch. To jí přece nemůžu překazit. A pak další, další, další, ale včas přestat aby nám figurka neupadla do mdlob. Musí všechno vidět, slyšet, cítit. Teď tu chvilku počkej."
,,Zahrajem si na švadlenku, hm? Seš celkem silnej chlap tak to třeba i vydžíš. A nebo ti nejdřív zlámeme pár kůstek? Co myslíš? Miluju....jak...to vdycky...křupne. S tebou není žádná sranda. Holky to bolí víc. No tak se podíváme na to šití. Jaká barva bude ladit? Tahle je taková červená.. Počkeej necukej sebou. Táák... Copak, snad to není slza..Škoda že neteče na tu pusu, to by byla teprv srada. Ale to se dá snadno zařídit. Teď si breč jak chceš."
,,Jakpak je naší figurce? Přemýšlím co tě ještě naučit. Jenže na tobě taky nejde všechno jako na těch holkách. Poprvý sem to zkusil úplně nezáměrně. Byl sem v baru, svedl jsem jí, šli jsme k ní,..typický. Najednou sem dostal strašnou chuť jí tu kundičku rozřezat. To byl zážitek. S tim se dá dělat věcí.. S tebou si ale takhle hrát fakt nechci. A navíc mě zdržuješ od mýho plánu. Takže to zkoncujeme jo? Pomaloučku ti podříznu krk a máš to za sebou... Hele když na mě budeš takhle koukat akorát to bude víc bolet.."


III. kapitola
,,Pane kapitáne.." ,,Už zas?" ,,Nějaký zohavený muž."
,,Určitě je to jeho práce, ale proč muž? Porovnejte jeho otisky s těmi od té včerejší dívky." ,,Myslíte, že je to ten co ho napodobil?" ,,Možné to je, Time. Teď k doktorovi s ním. Stavím se tam."
,,Dobrý den, doktore." ,,Dobrý kapitáne." ,,Tak jak to s ním vypadá?" ,,Otisky souhlasí. Všechno podobné jako u téch dívek-dlouhé řazné rány, zlámané prsty, zašitá ústa, žádné modřiny kromě těch od zlomenin,.." ,,Jediné jiné jsou tedy ty oči?" ,,No a ještě umíral rychleji. Proč mu panebože vyřízl oči?" ,,Asi už ho nebavil. Děkuji, dokore." ,,No nemáte zač. Na nebrzkou shledanou." ,,Hm."
Přišel na to rychle, že sem se zbavil toho chudáka. Ale nepochopil, že sem ho učil. No nic. Jdeme najít další figurku.
,,Dobrou noc, kapitáne." ,,Dobrou, Time, Vy tu ještě zůstáváte?" ,,Ano, na něco se chci podívat." ,,Dobrá kdyby něco, volejte."
Figurka padá, kutálí se. Snad nebude mít modřiny, to je nehezké. Proto je nemlátim. Ale co, jdeme si hrát. Člověče nezlob se. Ale kapitán se zlobí, nic nechápe.. Haha.
,,Nepros. Ta krev chce ven, tak ji nech. Já vím že to bolí. To je na tom tak krásné. Když budeš hodná i pusu ti nechám jen zalepenou.." ,,Ruce vzhůru, policie!" Už to tu bude.. jen pojďte dál a divte se.. ,,Ale..to snad...pane kapitáne???"

Epilog
Daleko v horách je psychiatrická léčebna. Léčebna pro vrahy a jiné zločince. Zde v jedné místnůstce bydlí bývalý kapitán. Trpí silnou schizofrenií a je odsouzen za několik brutálních vražd.
Haha už to všichni vidí. Nikdo není dokonalý, ani pán kapitán. TeĎ je tu utlačený nic nechápe, nic si nepamatuje. Můj plán vyšel. Teď už můžu jít spát on si to tu odpyká sám.
Tichou léčebnou se najednou ozval zděšený výkřik.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Uva Uva | 9. května 2009 v 20:43 | Reagovat

no májo další taková brutální povídka?
já stejně nikdy nepochopim jak někdo může mít takovou fantazii a něco takovýho ho může napadnout..

2 Mája Mája | 10. května 2009 v 17:24 | Reagovat

Myslím že to v sobě má hodně lidí...dá se to napsat docela v pohodě..

3 Uva Uva | 10. května 2009 v 17:42 | Reagovat

[2]: já ne například :D

4 Mája Mája | 10. května 2009 v 18:25 | Reagovat

[3]: ale určitě bys to vymyslela.. stačí se kouknout na nákej film,přečíst knížku,..a insporace je..

5 Dave Dave | 12. května 2009 v 21:44 | Reagovat

No teda musim rict ze v ty druhy kapitole sem se do toho pocitu uplne vzil az sem se toho skoro bal, rek bych ze je to jeste lip napsany nez ty prvni myslenky. Jo a to krupnuti je podle me spis pekne hnusny...

6 Mája Mája | 13. května 2009 v 6:37 | Reagovat

[5]: jéé děkuju :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama